Ellapicookaj Ellapicookaj
  • 02-12-2016
  • Mathematics
contestada

-----
0.66 = 6/10
66/100
2/3

Respuesta :

kpgoff10
kpgoff10 kpgoff10
  • 02-12-2016
are you asking if you simplified correctly?
Answer Link

Otras preguntas

chin bought 12 pounds of apples for $6 use the ratio table to find the cost of bying 3 pounds of appels
don't understand this ratio word problem PLEASE HELP and expliain! !!!!!!! thank you in advance : For every 32 red balloons there are 56 blue balloons. If the
two angles are supplementary. their difference is 22°. find the angles
change of a liquid to a solid
What's the answer ????
What is the unit rate of 15 degrees in 2 hours
is candy considered a food?
Can someone please help me. -5 (3w-3)+(6w+1)=0
susan can buy 3 1/2 lb of strawberries for §7.00. how many pounds of strawberries can she buy for $1.00? PLEASE HELP
Can you help me understand this question? And what are they looking for?