AriannaBunnyB
AriannaBunnyB AriannaBunnyB
  • 04-04-2018
  • Mathematics
contestada

Help with 44 please and show work

Help with 44 please and show work class=

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 04-04-2018
The total cost for tomatoes is $32; 8 * 4 =32. The amount of onions is 3 pounds; 6 / 2 =3. Unit rate for peppers is $3 for 1; 15 / 5 = 3.
Answer Link

Otras preguntas

How many moles are in 7.5 x 10^19 molecules of ammonia, NH3? this is timed help
Which are characteristics of fungi? Check all that apply.
What is the direction of the net force acting on the object at position a?.
Round to the nearest cent. ​$37,045.56728
what is the acceleration of something that is not moving?
I really need help with this please
Describe how an invasive species can be introduced into an ecosystem by humans. Name a specific situation and species and how it would affect the ecosystem.
Samantha is a violinist with a local orchestra. She was informed by her music director that during their next live show she will be playing a solo piece backed
Help me i need it and pls answer it properly I know you deserved the points thank you POINTS ON A FIGURE. Write CL if the following points on the figure are c
what is an equation of the line that passes through the points -5,-5 and -5,5 write your answer in the simplest form.