savannahamriperales
savannahamriperales savannahamriperales
  • 03-03-2017
  • Mathematics
contestada

my question would have to be #6 plz help

my question would have to be 6 plz help class=

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 03-03-2017
The answer to this question is D
Answer Link

Otras preguntas

Can someone help solve for b
The point A(-3, -2) is translated using T: (x,y) → (x + 5, y - 3). What is the distance from A to A'?
How does a bony fish use the swim bladder?
Which is the better buy? A. 6-foot roll of waxed paper for $2.16 B. 91-inch roll of waxed paper for $3.64
Estimate the sum by first rounding each mixed number to the nearest whole number and then adding 3 8/9 + 2 5/6
Llena el espacio con la palabra correcta.El museoa0 tieneMartefactos precolombinos,​
The height of a triangle is 2 less than 5 times its base. If the base of the triangle is x feet, and the area of the triangle is 12 square feet, which equation
A 3-gallon jug of water costs $19.68. What is the price per cup?
1. m’+9 = 58m=2. 7e² = 28erd=3. d? + 6 = 704 n - 10 = 62N=​
Please please help me out