HaleyHales HaleyHales
  • 01-03-2017
  • Mathematics
contestada

Can someone tell me how to do this?

Can someone tell me how to do this class=

Respuesta :

student555
student555 student555
  • 01-03-2017
i think so 9 is the answer
Answer Link

Otras preguntas

The following items were selected from among the transactions completed by Aston Martin Inc. during the current year: Apr. 15 Borrowed $225,000 from Audi Compan
can you help me pleaseeeeee​
A 16-cup container of laundry detergent costs $13.60. What is the price per quart?
Simplifying the ABC System: TDABC Golding Bank provided the following data about its resources and activities for its checking account process: Resources Activ
Net present value LO P3 A new operating system for an existing machine is expected to cost $820,000 and have a useful life of six years. The system yields an in
Geraniums are $2.95 each. How much will 5 plants cost? (include 7% sales tax.)
All organisms need energy and to live, grow, and reproduce. Both of these things cycle through an ecosystem through its organisms. sunlight decomposers matter r
Jason drew a triangle to explain the Triangle Sum Theorem and labeled the angles 1, 2, and 3 He tore each angle off the triangle so he could move the three angl
pls, no file I can't access it, and help me pls no file!
When a pollutant is removed from the air by a natural process, it _____. is gone forever ends up somewhere else causes chemical reactions disrupts natural proce