Wolfie679
Wolfie679
02-02-2017
Mathematics
contestada
plzzzz help asap lost ten u gain it asap
Respuesta :
crazykid1
crazykid1
02-02-2017
1.35/ 12 = 0,112 So the unit cost will be 0,112 Check the answer 0,112 *12 = 1.35
Answer Link
xphenomx
xphenomx
02-02-2017
The answer is A. $0.11 because you have divide 1.35 by 12
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 61+ )
Otras preguntas
if $350 is placed in a savings account that earns 3.5% interest applied once a year, and how much would a savings account be worth after 10 years? 1) $522.882)
Which of the following statements about solid-waste recycling is false? A) It’s less expensive for customers to separate their trash before pickup than to
A physics student stands on a cliff overlooking a lake and decides to throw a softball to her friends in the water below. She throws the softball with a velocit
A variable is a characteristic of interest for each person or object in a population
What does illusionism in a conceptual sense mean for cultures outside the western aesthetic
The Truman doctrine was: A. The policy of rolling back communism around the world B. The policy of expanding communism around the world C. The policy of promot
X=5 2X+10=? I want to know what the answer is if x equals 5 so what is 2X plus 10
The phenotype of an organism occurs only in dominant pure organisms. represents its genetic composition. cannot be seen. reflects all the traits that are actual
What evidence exists to support that the Indious valley civilization was a central government rather than a group of anonymous city states
What is an antonym for uniformity