crazyforart
crazyforart crazyforart
  • 03-02-2022
  • Mathematics
contestada

I need to finish this quick!!!!!!!!!!!!!!

I need to finish this quick class=

Respuesta :

g1vv
g1vv g1vv
  • 04-02-2022

Answer:

-4??

Step by step explanation:

i believe

Answer Link

Otras preguntas

A toy has been marked up by 75%. The tag lists the price as $63. Find the wholesale price.
2.- Write Tor F. Correct the false ones, a.- Javier lives with his father and one sister. b.- Pedro is Javier's father. C.- Pedro is fifty-five. d.- Pedro is a
Help this should be an easy math question but I learned it a long time ago so help me
low do you create balance in a sentence containing items in a series? A. Articles or prepositions that apply to all members of a series must be used sparingly.
A 16-cup container of laundry detergent costs $13.60. What is the price per quart?
Match each word with the phrase that best defines it. Zionism an order putting a nation in charge of managing another nation mandate the act of becoming part of
Number six please help!
Si en la investigación del mercado, la muestra esta compuesta por un grupo de futuras mamás y padres de niños menores a dos años ¿ para qué producto se utilizar
Which theme best fits "Porphyria's Lover"? * A: It's better to have loved and lost than to have never loved at all. B: If someone doesn't cooperate, make them.
a) The pass marks in an examination is 40%. Rajani secured 295 marks andfailed by 25 marks. Find the full marks of the examination​