Seudónimo Seudónimo
  • 03-06-2021
  • Mathematics
contestada

Can you help me with these too?
its for a geometry final practice
plisss

Can you help me with these too its for a geometry final practice plisss class=

Respuesta :

JasonAlati40
JasonAlati40 JasonAlati40
  • 03-06-2021

Answer: The answer is 4 and 1

Answer Link
Mariel0521 Mariel0521
  • 04-06-2021
The answer is A and D. Sorry if I’m late
Answer Link

Otras preguntas

The surface area of Earth was converted to scientific notation using an online calculator and was reported to be approximately 1.969 × 108 square miles. Write t
The cost for 3.25 pounds of coffee beans is $19.14. What is the cost of 1 pound of coffee beans
Epic machinery only appears to epics from Western traditions that consciously imitate Homer. True or False?
Which action is important to a pregnant woman’s health? A. see a doctor for regular X-rays B. engage in regular physical activity C. eat a diet rich in seafood
Salt is now added to the water in the bucket, increasing the density of the liquid. what happens to the tension in the string ?
What sales tax, at the rate of 5% must you pay on the purchase of a computer hard drive that cost $229?
Styles of art and architecture that were inspired by the greeks and romans are referred to as
What countries are currently going through rapid industrialization?
Solve for u . - 4u + 38 = 2(u-8) Simplify your answer as much as possible.
The klu klux klan _________.