Seudónimo Seudónimo
  • 02-12-2016
  • Mathematics
contestada

An apple pie filling cost $1.59. For each filling there is 21 ounces, how much will someone pay for one ounce of filling?

Respuesta :

Slimeaid1470
Slimeaid1470 Slimeaid1470
  • 02-12-2016
0.0757142857142857 I wasnt sure if you wanted me to round to a percific place
Answer Link

Otras preguntas

Sebutkan UU yang mengatur tentang pokok pokok Hankam NRI
Please help this assignment is due in few hours and I am stuck on this question Find an equation for the graph sketched below:
How can I go about this? This is one of the questions in the BlueBook Digital SAT practice questions. I used vertex form but it didn't work.
The Settlement House Movement began in____________ and came to the U.S. in 1886 with the opening of the University Settlement House in New York City. Americans
If Julian walks from his house to his school at a speed of 3 miles per hour he will be five minutes late for class. If he cycles to school at a speed of 10 mile
Complete the following sentences. Ser o estar 1. Las estudiantes de biologia estar nervioso porque los cursos ser dificil
Sebutkan UU yang mengatur tentang pokok pokok Hankam NRI
the value of ¾ of 12 isa) 16. b) 1. c) 9. d) 1/16with step by step explanation ​because I am getting two answers 16 and 9
How can you use multiplication to check your division
. A potential difference of 12 V across a resistor produces a current of 16 mA. (a) What is the value of the resistor? (b) Assuming the resistor is ohmic, find