Seudónimo Seudónimo
  • 02-12-2016
  • Mathematics
contestada

If Jack paid $1.99 for extracts and each extract has 2 ounces, how much did jack paid for 1 ounce?

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 02-12-2016
do $1.99 divided by 2
Answer Link
Аноним Аноним
  • 02-12-2016
You need to know how many extracts, don't you?
Answer Link

Otras preguntas

Regarding the Electoral College, which of the following statements is false? A. If there were 600 electors, 301 electoral votes would win the presidential elect
what oils our joints?
Of the countries listed below, only ___________ did not remain Catholic during the Reformation. a. Spain c. Hungary b. Italy d. Scotland
question #2) 7085g=_kg _g
Environmental wellness can best be described as Answer finding purpose in human existence. goal setting and finding meaning in your daily activates. knowledge a
Some people prefer interval training because A. they can exercise at a steady, but slow, pace for longer periods of time. B. it's performed with speed and may n
Can someone please help me!!
question #2) 7085g=_kg _g
a device that does work in an electrical circuit
A window is 4 feet wide and 8 feet tall. A rectangle is shown. The length of the rectangle is labeled 4 feet. The width of the rectangle is labeled 8 feet.