madelineheffernan7
madelineheffernan7 madelineheffernan7
  • 03-04-2021
  • Mathematics
contestada

Pls help me with this!!!!!!!!!​

Pls help me with this class=

Respuesta :

roxyromulus roxyromulus
  • 03-04-2021

Answer:

i say it is the option A

hope this helps

Answer Link

Otras preguntas

Please can u help me Thank u
A pound of chocolate costs 6 dollars. Diane buys P pounds. Write an equation to represent the total cost c that Diane pays.
1. Which of the following means a place to sleep where they give you three meals a day? * (5 Points) carfare room and board a forte a Piedmont home
What might be the reason for the shift of the aggregate supply curve from AS to AS1? A)an increase in production by OPEC B)a decrease in overall wages C)an incr
A farmer grows beans that he sells to local markets. Over a period of 40 years, the farmer has identified the plants that produced the most beans. and onl
Both Mia and Mario produce only the item in which they have a comparative advantage. Then they trade one pasta for one pizza. Before specialization and trade​ s
what is ( 2x+3)(x-4) as a polynomial​
Being able to see similarities between situations, phenomena, or events is a creative ability called ____ thinking. Group of answer choices: a) referent b) conv
9y^-5/3y^2r^-3 what is the answer in a fraction​
When taking your heart rate on your neck what pulse is this