nabiledawy7
nabiledawy7 nabiledawy7
  • 03-11-2020
  • Mathematics
contestada

helpgg
bggfggggggggggggggg

helpgg bggfggggggggggggggg class=

Respuesta :

frankieferguson06
frankieferguson06 frankieferguson06
  • 03-11-2020

Answer:

I am pretty sure it is -$00.14

Step-by-step explanation:

If you do the math that I think I did correctly you would get 14. Since the bagel cost 39 cents less that is what you would be taking from. The orange juice costs 25 cents more so what I think you would do is 39-25.

Answer Link

Otras preguntas

What does the denominator of a rational exponent represent
Define in own words.
If UV=20, VW=7x, and UW=12x-10, what is VW?
Cases involving diversity of citizenship arise only between citizens of different states a. True b. False
How to write in words .102
Juanita and emilia are latino sisters who were both raised in a family and community that discouraged drinking among women. juanita has been living in the u.s.
Which statement about subatomic particles is true? Question 2 options: A. An electron has far less mass than either a proton or neutron. B. Neutrons have no cha
Which graph models the equation -3x + 4y = 8?
The amount of 180.00 is what percent greater than 135.00
Carl reads for an average of 1hr25min each night. How many hours does he read in 4 weeks? Enter a mixed number.